Mudanya protokolü bağımlılıkla mücadele için toplandı

BURSA (İGFA) – Bursa’nın Mudanya ilçesine Kaymakam Ayhan Terzi, Bağımlılıkla Mücadele İlçe Koordinasyon Kurulu toplantısında hususun ehemmiyetine dikkat çekerek, bağımlılık ile uğraşın yalnızca polisiye önlemlerle değil kurumlar arası iş birliği ile yapılabileceğinin, uğraşın aile, okul, ahlak, din ve bunun üzere birçok alanda yapılması gerektiğinin ehemmiyetini vurguladı.

Özellikle gençlerin husus bağımlılığından uzak tutulması için tüm kurumlarımızın üzerine düşen misyonları yerine getirmeleri ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi sağlıklı birer birey olarak yetiştirmenin uğraşı içerisinde bulunulması gerektiğini kaydetti. Uyuşturucu ile uğraş konusunda kararlı ve bir o kadar da sorumluluk hissiyle hareket edip, çocuklarımızı ve gençlerimizi kurtarmak, öbür taraftan ve en kıymetlisi de gençlerimizi zehirleyenlerle çaba etmek gayesiyle her türlü önlemin alınması gerektiğini söyledi.

Kaymakam Ayhan Terzi başkanlığındaki toplantıya, İlçe Jandarma Kumandanı Ercan Yavuz, İlçe Emniyet Müdürü Atakan Ateşli ve ilgili kurum müdürleri katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir